TULBURĂTOR Petrică Mîțu Stoian parcă și-a presimțit moartea. Săptămâna trecută și-a verificat mormântul

TULBURĂTOR Petrică Mîțu Stoian parcă și-a presimțit moartea. Săptămâna trecută și-a verificat mormântul
Artistul și-a presimțit moartea! Și-a pregătit mormântul până la cel mai mic detaliu.
Dezvăluire tulburătoare după moartea decesul îndrăgitului interpret mehedințean Petrică Mîțu Stoian. Artistul parcă și-a fi presimțit moartea și în urmă cu o săptămână și-a inspectat mormântul.
Artistul și-a presimțit moartea! Și-a pregătit mormântul până la cel mai mic detaliu. Săptămâna trecută a fost la cimitir!", a postat casa de discuri Electrecord pe pagina de Facebook.
Artistul era internat la terapie intensivă la Spitalul de Urgență Reșița, după ce i s-ar fi făcut rău în timp ce urma tratament post Covid . Petrică Mîțu Stoian ar fi fost vaccinat împotriva Covid-19.
Citește și:
- 16:17 - Decontare 50% la energie: Termenul limită este 31 mai 2026. Cine sunt românii care primesc banii
- 14:08 - Coiful de la Coțofenești și cele două brățări, readuse în țară
- 10:29 - Cât costă motorina și benzina duminică, 19 aprilie
- 09:58 - Cum va fi vremea azi în România: soare în mare parte din țară, dar apar și ploi slabe
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Timis și pe Google News













